• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
V Kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi.
Mecz Charytatywny WOŚP - Rada Miejska vs Młodzieżowa Rada Miejska.
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Młodzieżowa Rada Miejska w Łodzi

Zbiórka żywności

Email Drukuj PDF

12 i 13 marca odbyła się zbiórka żywność, w Auchan na al. Jana Pawła II 30. Produkty żywnościowe zostały przekazane, dzieciom z ubogich rodzin oraz dzieciom hospitalizowanym w szpitalu im. Bieganskiego na oddziale psychiatrii w Łodzi.  W związku z świętami wielkiej nocy, by dzieciaki mogły cieszyć się ze świąt.

Emotikon smile

Zbiórkę współorganizowaliśmy wraz z Stowarzyszeniem ,,Mały Port'' oraz Stowarzyszeniem ,,Przytul Mnie".Wszystkim pomagającym dziękujemy!Emotikon wink

 

Konkurs na film promujący łódzkie szkoły zawodwoe

Email Drukuj PDF

 

Młodzieżowa Rada Miejska w Łodzi zaprasza wszystkich uczniów szkól ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie na film promujący łódzkie szkoły zawodowe!

Wasze zadanie polega na tym aby nakręcić krótki film, który mógłby zachęcić waszych młodszych kolegów do wybrania szkoły zawodowej po 3 klasie gimnazjum. Bądźcie kreatywni! Gdy wasze dzieło będzie już gotowe wystarczy wrzucić je na serwis do udostępniania filmów (np. Youtube lub Vimeo), nazwać go waszym imieniem i nazwiskiem z dopisanym hashtagiem #uczsiewlodzi i wysłać go nam na uczsiewlodzi[at]gmail.com*! W mailu wystarczy wysłać sam link do dodanego filmu wraz z kompletem danych, w skład którego musi być zawarty krótki opis waszego filmu, dane kontaktowe oraz szkoła, do której chodzicie.

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj:
https://docs.google.com/document/d/1AwgPSwpl9jXFua4UOr08d-PL3uge0aAW6NcFRL9NFaQ/edit?usp=sharing

Pamiętajcie żeby udostępnić film jako publiczny i nie przekroczyć czasu 3 minut! Czas na przesyłanie filmów kónczy się wraz z feriami zimowymi 26 lutego 2016r.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie do nas na facebooku lub na naszego konkursowego maila uczsiewlodzi[at]gmail.com*!

Powodzenia :)

*[at] należy zastąpić @.

*smile emoticon

Poprawiony: sobota, 30 stycznia 2016 12:42
 

Gala wręczenia nagród - „Wakacje w Łodzi”

Email Drukuj PDF


Dnia 12 października w Klubie DOM OFF Piotrkowska Center odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie na filmik „Wakacje w Łodzi”, organizowanym przez Młodzieżową Radę Miejską w Łodzi.Pierwsze miejsce zajeła Aleksandra Kobiela z Błaszek, za film „Nuda w Łodzi”, który nakręciła spędzając wakacje u kuzynostwa w Łodzi. Drugie miejsce zajął Maciej Koziarski za film „Kocham wyspę na Stawach Stefańskiego”, a trzecie miejsce zajęła Paulina Przytulska za filmik „Wakacyjna Łódź”.Jako nagroda główna został wręczony tablet, ufundowany przez Pana Marcina Walasa Prezesa firmy Mapal Sp z o.o. Wszyscy laureaci otrzymali, vouchery na filmy 3D do Kina Cinema City – IMAX, ufundowane przez Stowarzyszenie „Pro Futuris”, akcesoria sportowe w postaci piłek do koszykówki i siatkówki firmy Spadling, ufundowane przez Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Oświatowego LYKEION w Łodzi. Dodatkowo laureaci otrzymali gadżety (bidony, ręczniki, smyczki i długopisy) od firm MPK oraz ZWIK.Wszyscy laureaci dostali również jako nagrodę wycieczkę do Sejmu z Panią Poseł na Sejm  Elżbietą Królikowską – Kińską.Ideą konkursu było pokazanie przez uczestników jak w atrakcyjny i aktywny sposób można spędzać czas wakacyjny w Łodzi, a nie wyjeżdżać gdzieś poza Łódź. Uczestnicy nakręcili i pokazali ile ciekawych rzeczy dzieje się w Łodzi i w jaki sposób można spędzać wakacje.

Poprawiony: wtorek, 24 listopada 2015 23:43
 

Light.Move.Festival.Łódź 2015

Email Drukuj PDF

9 października rozpoczął się Light.Move.Festival.Łódź 2015. Harmonogram festiwalu możecie znaleźć na jego oficjalnej stronie. Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 


Strona 4 z 20