• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
V Kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi.
Mecz Charytatywny WOŚP - Rada Miejska vs Młodzieżowa Rada Miejska.
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Młodzieżowa Rada Miejska w Łodzi

III edycja łódzkiego budżetu obywatelskiego

Email Drukuj PDF

Ostatni tydzień był dla naszych radnych bardzo pracowity, od ostatniego poniedziałku promujemy Budżet Obywatelski w łódzkich szkołach ponadgimnazjalnych. W tym tygodniu udało nam się odwiedzić ponad 10 liceów, staraliśmy się uświadomić młodym łodzianom, że za pomocą głosowania mogą zdecydować jak będzie zmieniać się nasze miasto przez następny rok.

Nie zwalniamy jednak tempa i po weekendzie wracamy do łódzkich szkół aby porozmawiać o Budżecie Obywatelskim, będzie nas również pełno w mobilnym punkcie do głosowania na terenie całego miasta!

 

Tabletki gwałtu - wykład

Email Drukuj PDF

Poprawiony: sobota, 22 sierpnia 2015 14:35
 

Nakręć się na wakacje w Łodzi!

Email Drukuj PDF

Poprawiony: wtorek, 14 lipca 2015 22:32
 

Budżet Obywatelski: Możesz i Ty!

Email Drukuj PDF

W dniu 16 maja radni Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej promowali składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego na ulicy Piotrkowskiej oraz pomagali przy ich wypełnianiu. W dniu 18 maja radni Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi zorganizowali spotkanie dla uczniów gimnazjów oraz szkól ponadgimnazjalnych. Wydarzenie miało na celu kontynuację promocji idei Budżetu Obywatelskiego.

Po otwarciu spotkania przez koordynatora Krzysztofa Rucińskiego, radni MRMŁ przedstawili wnioski z poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego, m.in. wniosek o ogólnomiejskim wifi, z którego obecnie korzystają łodzianie. Następnie Pan Grzegorz Justyński, przedstawiciel biura ds. Partycypacji Społecznej zachęcał młodzież do składania wniosków ze swoimi pomysłami.

 

Gościliśmy również Przemysława Górskiego ze stowarzyszenia Topografie, który przedstawił zasady działania III edycji Budżetu Obywatelskiego, młodzież dowiedziała się jak złożyć wniosek oraz jak wyglądał BO w poprzednich latach. Zostały przedstawione najczęstsze błędy przy składaniu dokumentu oraz pokazano jak ustalić szacunkowe koszty naszego zadania.

Wnioski do Budżetu Obywatelskiego można składać już tylko do 27 maja!


Poprawiony: czwartek, 21 maja 2015 23:59
 


Strona 6 z 20