• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
V Kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi.
Mecz Charytatywny WOŚP - Rada Miejska vs Młodzieżowa Rada Miejska.
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łodzi
Strona Głowna

VI Edycja Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Młodzieżowa Rada Miejska w Łodzi organizuje w tym roku VI Edycję Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Konkurs był już przez nas organizowany pięciokrotnie. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród gimnazjalistów, a do udziału w Konkursie zgłosiło się przeszło 100 uczestników. Ideą Konkursu jest poszerzanie wiedzy o samorządach terytorialnych wśród młodzieży województwa łódzkiego, co zwiększy świadomość społeczną i wrażliwość obywatelską wśród młodych mieszkańców naszego regionu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zgłoszenia do konkursu jak największej ilości chętnych uczniów. Zgłoszenia można składać już od 2 kwietnia 2016 roku korzystając z formularza zgłoszeniowego do wypełnienia przez nauczyciela drogą elektroniczną. Można tego dokonać tutaj. Zgłoszenia potrwają do 15 maja 2016 roku.

Zapraszamy na oficjalną stronę konkursu!

Znajdują się na niej wszelkie niezbędne informacje o konkursie, regulamin oraz dane kontaktowe do organizatorów. Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały dyplomy, a na zwycięzców i laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie oraz życzymy powodzenia!